Ake

Італія
Двадцятирічний досвід в галузі моди, здатність оновлюватися і знаходити нові ринки збуту, вивели підприємство “Gruppo Carillo” на позиції лідера на національному рівні в області готового жіночого одягу та створення двох нових марок “AKE” і “Miss Comode”.
Створювати одяг здатний відповідати все більш вишуканим вимогам покупців. Утримувати ціни на середньому рівні, гарантуючи при цьому високу якість продукції та обслуговування. Ось цими правилами керується Торгова Марка “AKE” в своїй роботі. І завдяки цьому досягла, за короткий термін свого існування, великих успіхів.
Одяг, який випромінює жіночність та індивідуальність – сумки ексцентричні і різноманітні, біжутерія оригінальна і неповторна. “AKE” представляє жінку яскраву, модерну і одночасно – елегантну.Жінка “AKE” знає як приголомшити своєю чарівністю.
Торгова мережа магазинів Торгівельної Марки “AKE” розвивається також по системі франчайзинг і представлена на всій національній території, а також за кордоном: Угорщини, Польщі, Бельгії, Греції, Болгарії та ін Що ще раз доводить популярність і визнання у споживачів.
www.ake.it