Frank Q

Данія.
Популярний комерційний бренд Frank Q родом з Данії. Він був заснований як одне їх дочірніх підприємств успішного мультибренду BYOUNG. Найбільший в Скандинавії холдинг спеціалізувався на випуску базового одягу на кожен день для сучасних молодих дівчат. Популярність продукці підштовхнула творців BYOUNG до ідеї розширення свого асортименту. І сьогодні концерн – власник 17 брендів, одним з яких і є Frank Q. Бренд був заснований в 2006 році, і сьогодні його продукцію можна зустріти в більшості країн Європи. В даний час це більше 300 представництв компанії в Фінляндії, Голландії, Угорщині, Великобританії, Італії, Росії, Польщі і т. д.

Frank Q спеціалізується на випуску речей для універсального чоловічого гардеробу. Одяг від Frank Q доречний і в офісі, і під час відпочинку, і на вечірці. Своїм пріоритетом Frank Q вважає поєднання безкомпромісної якості та доступної ціни. Безперечними перевагами одягу від Frank Q вважаються також натуральність тканин, використання модної якісної фурнітури та застосування сучасних технологій пошиття одягу.
Щорічно бренд випускає 6 колекцій одягу, в кожній з яких до 200 моделей брюк, сорочок, джинсів, курток, аксесуарів і чоловічої нижньої білизни. Колекції одягу від Frank Q відрізняє широка кольорова гамма і актуальний модний крій.
У кожній з ліній одягу Frank Q є речі двох різних стилів: «on duty» або офісний стиль і «of duty» або повсякденний. При цьому речі різних стильових напрямів досить вдало поєднуються між собою.
www.frankq.com