Fun & Fun

Італія
Більше 40 років під цією торговою маркою італійський виробник «Gio.Fran.Baby Srl» виробляє екстравагантний і якісний одяг для маленьких модниць. Хоча колекція дитячого одягу «Fun & Fun girl» розрахована на дівчаток віком від півроку до 16 років, виробник спочатку зробив упор на підростаючих жінок – дівчаток підліткового віку. Адже саме в цьому юному віці дівчатка, наслідуючи мамам, прагнуть виглядати чарівно і шикарно як у будні, так і в свята. Таким чином, творці дитячого одягу цього бренду втілюють в життя головну місію компанії – розвивати смак і стиль майбутніх леді з самого дитинства.
Колекція дитячого та підліткового одягу «Fun & Fun girl» представлена ​​практичними і грайливими моделями, в яких акцентується увага на модному фасоні, якісній фурнітурі і контрасті кольорів. Дрібні блискавки, іскристі стрази, неповторні брошки, оригінальні аксесуари, яскраві аплікації, шикарні вишивки – всі ці деталі дозволяють легко перетворювати повсякденний дитячий одяг в святковий.
Стиль «casual-chic», властивий одягу торгової марки «Fun & Fun girl» допоможе Вашій доньці створити яскравий образ в житті. Завдяки тому, що підлітковий одяг для дівчаток торгової марки «Fun & Fun girl» дозволяє маленьким модницям яскраво заявити про себе з ранніх років, італійський виробник займає перші позиції на європейському ринку дитячого одягу.
www.fun-fun.it