Jack & Jones

Jack & Jones – марка стильного молодіжного одягу для чоловіків, виготовлена датським концерном «Bestseller». Марка Jack & Jones орієнтована на аудиторію сильної половини людства від 18 до 30 років, не боїться яскравих експериментів, що цінують власний стиль комфорт і універсальність.

1975 рік – дата заснування концерну «Bestseller». За тридцять три роки існування компанія домоглася вражаючих успіхів на світовому ринку молодіжного одягу. Вже сьогодні у світовому просторі представлено понад 2400 фірмових магазинів «Bestseller». Створена концерном марка Jack & Jones дозволила не тільки компанії «Bestseller», а й датській моді вийти на нові рубежі модного простору.

Jack & Jones знають і цінують молоді чоловіки в усьому світі. Jack & Jones – датська марка креативноїго і практичного одягу з характерним власним стилем, ідеальними формами і якісним кроєм. Jack & Jones не боїться контрастних поєднань, незвичайних кольорових рішень, помітних принтів і малюнків. Одяг Jack & Jones відомий як лідер сегмента світового ринку одягу для відпочинку та прогулянок.

В асортименті магазинів Jack & Jones можна знайти як універсальний верхній одяг, так і вироби з трикотажу, стильні аксесуари і, звичайно , джинси. До речі, джинси Jack & Jones є візитною карткою бренду. Спочатку компанія спеціалізувалася на виробництві деніму оригінальної якості, і до цих пір моделі джинсів, створених маркою Jack & Jones, залишаються улюбленим предметом гардеробу сучасних міських жителів, а джинси під торговою маркою Jack & Jones вважаються одними з кращих в Європі.

www.jackjones.comЛоти, що містять цей бренд:

IMG_0091

Батніки Jack Jones

Дата:

Лот містить 11 шт (12).

IMG_8834

Батніки Jack Jones

Дата:

Лот містить 10 шт (13)

IMG_6794

Джинси Jack & Jones

Дата:

Лот містить 10 шт (15) рр.27-32

IMG_4013

Батніки Jack Jones

Дата:

Лот містить 12 шт (12). р.M-XXL.

IMG_7622

Вітровки Jack Jones

Дата:

Лот містить 7 шт (19) рр. M-XL

IMG_6650

Літні брюки Jack Jones

Дата:

Лот містить 10шт (17).

IMG_6158

Кеди Jack & Jones

Дата:

Лот містить 14 пар (10).