Jack & Jones

Jack & Jones – марка стильного молодіжного одягу для чоловіків, виготовлена датським концерном «Bestseller». Марка Jack & Jones орієнтована на аудиторію сильної половини людства від 18 до 30 років, не боїться яскравих експериментів, що цінують власний стиль комфорт і універсальність.

1975 рік – дата заснування концерну «Bestseller». За тридцять три роки існування компанія домоглася вражаючих успіхів на світовому ринку молодіжного одягу. Вже сьогодні у світовому просторі представлено понад 2400 фірмових магазинів «Bestseller». Створена концерном марка Jack & Jones дозволила не тільки компанії «Bestseller», а й датській моді вийти на нові рубежі модного простору.

Jack & Jones знають і цінують молоді чоловіки в усьому світі. Jack & Jones – датська марка креативноїго і практичного одягу з характерним власним стилем, ідеальними формами і якісним кроєм. Jack & Jones не боїться контрастних поєднань, незвичайних кольорових рішень, помітних принтів і малюнків. Одяг Jack & Jones відомий як лідер сегмента світового ринку одягу для відпочинку та прогулянок.

В асортименті магазинів Jack & Jones можна знайти як універсальний верхній одяг, так і вироби з трикотажу, стильні аксесуари і, звичайно , джинси. До речі, джинси Jack & Jones є візитною карткою бренду. Спочатку компанія спеціалізувалася на виробництві деніму оригінальної якості, і до цих пір моделі джинсів, створених маркою Jack & Jones, залишаються улюбленим предметом гардеробу сучасних міських жителів, а джинси під торговою маркою Jack & Jones вважаються одними з кращих в Європі.

www.jackjones.comЛоти, що містять цей бренд:

IMG_9070

Костюм спортивний Jack&Jones

Дата:

5 по (30)

IMG_9063

Куртка Jack&Jones

Дата:

5 по (30)

IMG_9078

Куртка Jack&Jones

Дата:

5 по (30)

IMG_8412

Jack&Jones

Дата:

5 по (26)  

IMG_5249

Куртка Jack & Jones

Дата:

Лот містить 6 (35)

IMG_6916

Jack&Jones

Дата:

В лоті 6 шт (24)  

IMG_8264

Jack&Jones

Дата:

6 по (25)

IMG_8013

Jack&Jones

Дата:

6 по (14)

IMG_7827

Jack&Jones

Дата:

10 по (11)

IMG_7690

Кросівки Jack&Jones

Дата:

6 по (25)