Marco Tozzi

Виробництво Німеччина.
Німецька якість відома всім, і саме вона відрізняє взуття Marco Tozzi від інших марок.
Натуральна шкіра та ідеально сконструйована колодка дозволяють власнику взуття Marco Tozzi відчувати себе комфортно щодня. Стійкий каблук, забезпечений системою ANTI-SHOKK (прошарок між каблуком і набійкою), яка знижує навантаження на хребет і суглоби завдяки відмінній амортизації, дарує жінкам можливість не вибирати між зручністю і красою. Висоту каблука ви не відчуєте, а зможете дізнатися її лише за допомогою лінійки. Дизайн Marco Tozzi розроблений в повсякденному стилі casual, що також відповідає образу потенційного покупця.
Особливо м’яка гнучка підошва soft-flexible (софт-флексібл) спеціально створена для активних жінок, які постійно в русі.
Верх взуття виготовлений зі шкіри південноамериканських тварин, знаменитої своєю відмінною якістю і привабливим зовнішнім виглядом. Також для взуття Marco Tozzi використовуються і новітні штучні матеріали, нічим не поступаються натуральній шкірі особливо тим, що не мають неприємного запаху, довговічні, красиві, володіють усіма необхідними гігієнічними властивостями.
www.marcotozzi.com