Morgan

Франція
Марка “Морган” розпочала своє існування в 1947 році як компанія-виробник нижньої білизни, і носила назву “Etablissements Е. Morgan “. Компанією управляли дві сестри: Одетт Баруш і Жоселін бісмут. Просування компанії на ринку відбувалося стрімко. Це було пов’язано в основному з тим, що жіночий одяг першої половини двадцятого століття революційно швидко змінювався. Ці зміни в основному стосувалися нижньої білизни і довжини сукні. Йшли в минуле корсети, панталони і криноліни. Компанія “Морган” виробляла і продавала нижню білизну більше тридцяти років. У вісімдесятих роках, коли вся світова модна індустрія змінювалася і перебудовувалася, Морган перепрофілюється і визначає себе як бренд, який розробляє колекції одягу прет-а-порте для молодих жінок. З тих пір героїня колекції одягу MORGAN – це молода жінка років 15-35. Вона модна, жіночна та сексуальна.
Політика і концепція компанії виявилися правильними, бо вже в 1991 році оновлена ​​MORGAN відкрила свій перший магазин за кордоном. Бренд одягу “Морган” одним з перших після падіння СРСР прийшов на російський ринок. У 1997 році відкрився перший магазин MORGAN в Москві.
Ще однією знаменною подією самі власники компанії вважають відкриття в 2000 році свого великого (800 м2) магазину на Єлісеєвських полях в Парижі. Цей факт сам по собі може свідчити про надзвичайно високу популярність, а головне, успішність компанії.
Сьогодні бренд MORGAN представлений більш ніж у п’ятдесяти країнах світу. Компанія випускає жіночий одяг, взуття та аксесуари. Як і весь одяг французьких брендів, він стильний, ретельно опрацьований і зручний. Відмінністю від інших французьких компаній є експресія та використання при розробці колекцій сміливих, іноді зухвалих дизайнерських прийомів і елементів. Девіз компанії “Морган” – “З тих пір, як почалася любов …» найкраще відображає її філософію. Якщо дотримуватися такої схеми оцінки популярності того чи іншого бренду, то компанія Morgan De Toi – один з найпопулярніших у світі брендів модного одягу, взуття та аксесуарів.
www.morgandetoi.com