Pierre Cardin

Франція.
Компанія Pierre Cardin була заснована у Франції в 1950 році П’єром Карденом. За час свого існування компанія працювала не тільки з колекціями жіночого і чоловічого одягу, але також займалася розробкою інтер’єрів для автомобілів і мікроавтобусів. Продукція під брендом Pierre Cardin виробляється за 800 ліцензіями у 140 країнах світу.
Група Кардена є однією з перших в світі моди, яка почала укладати контракти на виробництво за ліцензією, коли оплачується авторське право.
П’єр Карден є фактично творцем сучасної моди. Він був одним з першовідкривачів стилю унісекс. Його моделі принципово відрізнялися від пануючого у той час стилю нью-лук. Одяг від Кардена впізнавався за вільним кроєм з чіткими деталями і великими гудзиками. Він також одним з перших випустив колекцію прет-а-порте (готового вбрання), за що був виключений з Синдикату високої моди, члени якої розцінили цей крок як шкоду іміджу моди.
Карден став першим кутюрье, вибраним членом Французької академії витончених мистецтв. Він – жива легенда. Пьер Карден – це не тільки ім’я знаменитого дизайнера, не тільки всесвітньо відомий брэнд, але й певний знак якості, що вказує на стиль і витонченість.