Rinascimento

Італія.
RINASCIMENTO – це найпопулярніший італійський бренд одягу, який відомий в Італії та в усьому світі ще з далеких 60-х років ХХ століття. На сьогоднішній день компанія випускає близько 200 нових речей кожного тижня, що відносить її до брендів, які належать д стилю швидкої моди «fast fashion». Італійська компанія сьогодні продає одяг у 90 країнах світу, її оборот складає 5 мільйонів екземплярів одягу в кількісному еквіваленті. Це робить бренд чи не найвідомішим у світі швидкої моди.
Компанію RINASCIMENTO часто називають італійським феноменом. Застосування «ноу-хау», постійні експерименти, робота молодих і талановитих дизайнерів, кожен з яких має власне бачення, але в той же час вміє працювати на загальний результат – всі ці умови дозволяють бренду досягати неймовірних висот. Компанія використовує міжнародний досвід, постійно відстежує світові та регіональні тенденції, що дозволяє їй перебувати серед лідерів – тих компаній, які задають тренд всій індустрії моди. Бренд RINASCIMENTO створює одяг для дівчат, які мають пристрасть до красивих речей. Їх роблять акуратно вручну і з любов’ю – саме ця властивість італійського одягу забезпечує їй широку популярність і справжнє визнання клієнток у всьому світі.
Девіз компанії RINASCIMENTO такий: «Якщо Ви плекаєте свою мрію і щиро вірите в неї, вона неодмінно стане реальністю.” Компанія повною мірою здійснила мрії своїх засновників, і перевершила їх найсміливіші очікування. Швидка мода перетворилася з концептуального поняття в справжній локомотив світової індустрії моди, і сьогодні її неможливо уявити без такої чудової компанії, як RINASCIMENTO. Час показав, що засновники компанії були праві, коли зробили свою ставку на швидку моду. Виробництво і дистрибуція одягу відбувається у фірмі надзвичайно швидко, і навіть найзатятіші модниці не зможуть зауважити дизайнерів та розповсюджувачів цього шикарного одягу в нерозторопності. Одяг на вітринах фірмових бутиків RINASCIMENTO змінюється постійно. Таке враження, що вона взагалі не затримується ні на одну секунду, однак ідеологи компанії впевнені, що саме в цьому полягає родзинка швидкої моди. Світ мінливий, люди постійно черпають нову інформацію з навколишнього середовища і обмінюються нею, а значить, постійно повинен змінюватися і їх одяг. Модні тенденції кожної наступної колекції одягу плавно перетікають з однієї в іншу, таким чином, всі ми стаємо свідками еволюції моди – справжньої, непідробної і щирої. Весь одяг RINASCIMENTO відрізняється винятковою жіночністю, яка здатна створювати настрій. Будь-яка дівчина буде виглядати в цьому одязі романтичною, загадковою і неймовірно ніжною.
www.rinascimento.com