Casa Moda

Німеччина
Casa Moda - провідний європейський виробник з Німеччини який виготовляє модні чоловічі сорочки. В асортимент даного бренду входять елегантні сорочки для смокінга, класичні “Бізнес”, а також спортивні сорочки.
Casa Moda крім сорочок пропонує одяг для дозвілля та розваг.
Casa Moda- це завжди чітко підібрана кольорова гамма з ідеальними можливостями по комбінуванню, всі моделі ідеальні в посадці і приємні в носінні. Дизайнери даного бренду вірні своїй стратегії, створюють модні і стильні сорочки.
Casa Moda – провідний німецький виробник чоловічих сорочок від елегантної сорочки для смокінга та класичної “Бізнес” до спортивної. Тканина відповідає всім європейським стандартам, вона не тільки не мнеться (обробка Bugelfrei), але і володіє ефектом боротьби Smell («антизапах”). Виготовляючи сорочки і великих розмірів (до58), Casa Moda враховує особливості фігур повних людей – сорочка довше стандартної на 5 см, що не дозволяє їй висмикуватися з штанів. Для зручності і комфорту дається додатковий обсяг 8-12см. Важливий і той факт, Casa Moda пропонує сорочки з урахуванням росту клієнтів, в залежності від росту довжина рукава коливається від 63 до 72см.
Колекційні лінії марки Casa Moda Fresh – зручна сорочка “Бізнес”, якості Smell (проти запахів) проста у догляді, зручна у носінні і прасується без зусиль.
Casa Moda Sports – модні сорочки для вільного часу. Преміум сорочки з високоякісних кручених бавовняних ниток і ексклюзивної обробки, які майже не мнуться і не вимагають прасування.
Casa Moda VENTI – молодіжні модні сорочки стилю «Молодий бізнес» та повсякденні для стрункої фігури. Дизайнери колекції ВІТРІВ залишаються вірними своїй стратегії, створюючи модні і стильні сорочки, що підкреслюють силует.
www.casamoda.com