Silvian Heach

Італія.
Італійська торгова марка Silvian Heach з’явилась на світ у 2002 році завдяки двом підприємцям: Мени Марано і Джузеппе Амматуро, котрі уже мали на той момент немалий досвід в індустрії моди. Всього за 5 років підприємство “Avar Fashion Srl”, яке володіє маркою, досягло вражаючих успіхів і поширилось не тілки по всій італії але й почало експансію за кордоном. Фірма має понад 55 прямих і франчайзингових магазинів, понад 2000 стендів, кілька виставкових залів, ряд закордонних магазинів (в Греції, Єгипті, Росії, Саудівській Аравії, Лівані…).
Колекції Silvian Heach повністю виробляються в Італії, відрізняються неповторним дизайном який характерний для італійських виробів. Весь виробничий процес проходить у цехах компанії під пильним контролем з боку спеціалізованого італійського персоналу, що гарантує строгу відповідність стандартам і критеріям італійської якості.
Щорічно фірма поставляє на ринок широку гаму жіночого одягу total look. Понад 700 одиниць для кожної колекції, що дозволяє робити вибір і створювати комбінаії які компонуються, доповнюються і гармоніюють.
www.silvianheach.it