Skechers

Компанія Skechers була заснована в 1992 році. Тобто вона ще зовсім молода, якщо порівнювати її з іншими виробниками модного взуття. Однак, її сміливо можна називати одним з лідерів, продукцію якої цінують і знають молоді люди у всьому світі. Особливо популярна вона в США, де, власне, все і починалося.
Заснували Skechers батько і син Грінберг, Роберт і Майкл. Вони переслідували лише одну мету – створити просте, модне і доступне кожному взуття. У компанії ніколи не залучали споживача особливими технологіями або проривами в області новітніх матеріалів або методів пошиву. Тут все набагато простіше – основний упор робиться на привабливий і модний зовнішній вигляд. Як результат, взуття від Skechers доступне всім бажаючим, що важливо для розвитку та поширення бренду.
Деякий час компанія Skechers працювала виключно на американський ринок. Проте, завоювавши його, почала розширювати горизонти, завойовуючи серця молодих людей з інших країн. Почавши з Австралії та Нової Зеландії, компанія поступово підкорила і країни Європи. На сьогоднішній день цей бренд відомий в більш ніж сотні країн світу. Перший фірмовий магазин компанії був відкритий в 1995 році в Лос-Анжелесі. Тепер вже їх можна нарахувати сотні.
У взутті Skechers об’єднується модний зовнішній вигляд зі спортивною складовою. Це відмінне рішення для активних молодих людей, як хлопців, так і дівчат, які не хочуть бути схожими на інших, бажають виділятися з натовпу.
Однією з найголовніших напрямків компанії є лінія взуття Skechers Sport. Однак не менш популярні і такі напрямки, як Skechers Active, Somethin ‘else from Skechers, michelle K, Skechers Сomfort та інші.
Під брендом Skechers випускається найрізноманітніше взуття, популярне серед молоді. – Кросівки, сандалі, легкі туфлі. Є колекції, розраховані на зиму і осінь. З деяких пір випускається і взуття для дітей. Це мабуть, саме незвичайне дитяче взуття в усьому світі.
www.skechers.com