Stradivarius

Іспанія.
Бренд Stradivarius відносно молодий. Вперше моделі під цією маркою з’явилися в 1994 році в культурному та історичному центрі Іспанії – сонячній Барселоні. Романтичні молодіжні речі відразу захопили увагу юних іспанок, і колекції нового бренду стали швидко розкуповуватися. За 4 роки підприємство розрослося в мережу фірмових магазинів Stradivarius по всій Іспанії.
Успіх компанії призвів до того, що брендом зацікавилася велика іспанська корпорація Inditex. Вирішивши роздобути прогресивну марку одягу, керівництво зробило вигідну пропозицію власникам і викупило Stradivarius. Злиття з Inditex зробило бренд популярним далеко за межами рідної країни: сьогодні одяг, взуття та аксесуари з лейблом Stradivarius продаються в 43 європейських країнах.
Упізнаваним символом Stradivarius стало його написання – на ньому замість першої літери S зображений скрипічний ключ. Тим самим дизайнери обіграли музичну назву марки. Бренд був названий на честь геніального італійського скрипаля Антоніо Страдіварі, за шедеврами якого колекціонери і музиканти полюють уже не перше сторіччя. Крім того, мелодійний символ бренду Stradivarius уособлює динаміку і гармонію його колекцій, оригінальний стиль одягу і аксесуарів.
www.stradivarius.com