Yuka

Франція.
Бренд створений в 1985 році в Парижі – світовій столиці моди, марка одягу YUKA спочатку придумана стилістом Соломоном Гуетта.
Невеликий бутік YUKA, розташований в районі Парижу Санте, на даний момент вважається одним з провідних компетентних підприємств в області жіночого прет-а-порте в Європі.
Лінія одягу класу «люкс», з усе більш зростаючим успіхом – YUKA, планує протягом найближчих десяти років поширитися на всіх континентах світу: від Європи до Азії і Америки.
Створена в тісній співпраці між С. Гуетта і А. Авітал, в 1998 році компанія YUKA Paris набуває свого обличчя. Ця співпраця приводить до трансформації компанії YUKA у фахівця в області виробництва тканин для оптових продажів.
З тих пір, зростання числа продажів підприємства становить 20% на рік.
Регулярно відкриваються нові оптові і роздрібні магазини, також регулярно проводяться сезонні презентації продукції в таких п’яти великих містах світу як: Париж, Нью-Йорк, Мадрид, Москва і Тель-Авів.
Починаючи з 2001 року, в Угорщині відкриваються сім роздрібних і один оптовий магазини.
У цьому ж році відбулася перша презентація продукції YUKA Paris в Тель-Авіві (Ізраїль), грунтуються один оптовий і три роздрібних бутіка.
Завдяки численним дистриб’юторам і представникам компанії, в 2002 році італійський ринок відкриває нам свої двері. На сьогоднішній день, марка повністю впроваджена і має успіх на ринку продажів.
У 2003 YUKA Paris продовжує розвиватися закордоном з відкриттям на іспанською, американському та канадському ринках.
Презентації продукції в Мадриді і Нью-Йорку, численні дистриб’ютори та агенти представляють і поширюють марку.
Трохи пізніше, в 2004, YUKA влаштовує презентацію в Росії, в Москві. Успіх не примушує себе чекати, обіцянки стримані і клієнтура залучена.
Цього року, за участю партнера-промоутера, YUKA Paris з’являється у Великобританії.
2005 так само передбачає розвиток компанії в Азії, а конкретніше – в Японії, де промоутери фірми вже представляють марку всюди в країні.
Якщо Ви вибираєте марку YUKA – значить Ви, перш за все, вибираєте текстиль високої якості.
YUKA завжди вибирає для свого виробництва виняткові тканини вищої якості і новітні технології, в результаті чого і виходять її вишукані моделі.
Наприклад, светр в процесі свого виготовлення повинен пройти 17 ступенів контролю якості, перш ніж пришиє етикетка-лейбл YUKA.
Творець і дизайнер марки М. Гетта знаходиться в стані постійного пошуку нових матеріалів і нових ідей, в його кооллекціях втілюються одночасно шик і тенденція.
З 2006 року асортимент YUKA значно розширився: від маечек, топіків і блузок – через джинси – до повного силуету, з голови до ніг. Концепт «total look» побачив світ.
Крім того, розумне поєднання ціни та якості виводить марку YUKA у лідери у своїй галузі.
www.yukaparis.fr